Pampers Premium Care 4 Maxi 8-14 kg plenkové kalhotky 52 kusů

Dostupnost:
3
Kód výrobku:
4015400224242
Výrobce:
Pampers
351
Cena bez DPH: 290Kč
Na tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze Napsat recenzi

S plenkami Pampers Premium Care bude pokožka vašeho dítěte cítit od prvního doteku jenom lásku. Ideální ochrana pokožky. Hedvábně hebké a okamžitě suché. Plenky byly speciálně navržené pro pokožku vašeho dítěte, s hedvábně hebkou povrchovou vrstvou a 3 absorpčními kanálky, které rychle absorbují vlhkost pro okamžitý pocit sucha. Aby mohla pokožka dýchat, jsou plenky vyrobené z prodyšných materiálů, které propouští čerstvý vzduch dovnitř a vlhký vzduch ven. Plenka má také indikátor vlhkosti, který změní barvu vždy, když je potřeba plenku vyměnit.

Plenky jsou speciálně navržené pro nepřekonatelnou ochranu pokožky vašeho dítěte, naše nejlepší hedvábná hebkost v každém směru, absorpční kanálky pro rychlou distibuci vlhkosti, aby plenka zanechávají stálý pocit sucha, vrstva pro absorpci tekuté stolice, plenky vyrobené z prodyšných materiálů, které propouští čerstvý vzduch dovnitř a vlhký vzduch ven, indikátor vlhkosti, který změní barvu vždy, když je potřeba vyměnit.

Složení: Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract.

Varování: udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení a/nebo uškrcení. Pampers Premium Care 4 Maxi 8-14 kg plenkové kalhotky 52 kusů


Sdílet

Specifikace produktu
Brand Procter&Gamble
Materiál Bavlněné
Počet kusů 52 ks
Hmotnost dítěte 8 - 14 kg
Druh plenek Jednorázové
Napsat recenzi